Zetor Gallery

Zetor Gallery

Zetor Gallery je nová víceúčelová hala umístěná přímo v areálu společnosti ZETOR TRACTORS a. s. v Brně. Rozkládá se na ploše více než 1 200 m2 v dvoupodlažní budově.

Hned v první části budovy se nachází samotný výstavní prostor, místnost s názvem „Naše traktory“, která nabízí pohled na současnou produkci traktorů. Velmi zajímavá je rovněž galerijní zóna v patře, kde jsou například připraveny stoly ve stylu dílenských ponků nebo multi-dotykový displej, kde si návštěvník může sám aktivně vyhledávat informace. V části prezentující historické modely jsou umístěny kompletně renovované traktory mapující vývoj značky Zetor až do současnosti.

Během prohlídky se návštěvníci setkají i s dalšími projekcemi a efekty, které značku představí v širších kulturních, historických i geografických souvislostech. Součástí prostorů je samozřejmě dostatečné zázemí pro návštěvníky. Fanoušky potěší obchod s dárkovými předměty zaměřenými na značku Zetor. Obchod je zároveň určen také pro majitele traktorů této značky nebo dealery, kteří si zde mohou objednat nejčastěji používané náhradní díly.

Více na www.zetorgallery.cz

Zavřít
Loading...