Svatba ve Křtinách

Bude nám potěšením prožít s vámi Váš Velký Den!

Poloha našeho penzionu mimo hlavní část obce zajišťuje dostatek soukromí a klidu pro Vaši svatbu i jiné rodinné akce. Příjemný servis našeho týmu jsou důvody, díky kterým již deset let realizujeme svatby na které se nezapomíná.

 

Kapacita

Útulný sál s kapacitou 42 resp. 54 hostů je ideální pro svatební oběd. Kombinací vnitřních a vnějších prostor jsem ovšem připraveni na svatby až do 75 hostů (formou garden párty). Umíme si poradit i s nepřízní počasí, náš svatební inventář nabízí párty stany, ohřívací lampy, i zahradní deky.  

Jídlo & nápoje

Na míru vám zajistíme osvědčený catering s profesionální obsluhou, servis pečení selat a kýt. Jsme připraveni expedovat jak klasické menu na stůl, nebo zajistit jídlo studené i teplé kuchyně formou rautových stolů. Z nápojů vám nabídneme pivečko a kvalitní kávu. Ostatní nápoje si můžete dovézt vlastní.

Dekorace

Samozřejmostí je nabídka kompletního svatebního servisu, kdy se postaráme o vaši vnitřní i venkovní výzdobu do nejmenšího detailu.  Na druhou stranu se ani v nejmenším nebráníme popustit uzdu fantazie samy snoubence. Proto u nás mají DIY svatby zelenou! Záleží jen na vašem vkusu, zda bude váš VELKÝ DEN romantický, rustikální nebo v pompézním stylu.

Venkovní prostory pak dekorujeme loučemi, svíčkami a stovkami světýlek. Iluze je tak dokonalá….

Ubytování svatebčanů

Kapacita penzionu je 12 lůžek. Dle přání nachystáme svatební apartmán. Pro další hosty je možnost ubytování v přilehlých penzionech do 1,5 km, případně můžete využít 300m vzdálených chatek. 

 

Inspiraci naleznete v naší fotogalerii.

Orientační nabídku vám zašleme na přání. Prosím, současně uveďte předběžný termín svatby a přibližný počet hostů. Kontakt

Dobrý den Barbaro,
Ještě jednou děkujeme za krásný zážitek a velmi příjemnou spolupráci a přejeme vše dobré
Petr a Lucie

F6584811-F790-4FFC-99EE-921E2F239DEE

Dobrý den paní Barboro,
Chtěli jsme vám ještě jedno poděkovat za možnost mít svatbu u vás v penzionu.
Je to úžasné místo a s vaší organizací to byl dokonalý den :)
Nejenom my jsme byli nadšeni, ale i všichni svatebčani a děti ocenili možnost se proběhnout a hlavně trampolínu :) Synovec (10let) mi říkal, že to byla nejlepší svatba v jeho životě :))
Mějte se krásně a děkujeme!
Jana a Tom  Adámkovi

344921881-620081076368202-3012076651472884816-n.jpeg

Tisíceré díky za podporu a pomoc při našem krásném svatebním dni. Moc se nám to tady všem líbilo, všem vás vřele doporučíme a rádi se k vám vrátíme. Táňa a Ondra Pernicovi

F7D39AA4-DCB1-4B23-9E31-398640379A08
Zavřít
Loading...