Svatba a jiné oslavy ve Křtinách na klíč

Svatba a jiné oslavy ve Křtinách na klíč

Pokud hledáte individuální přístup a příjemné prostředí plné pohody, v němž si nejlépe vychutnáte krásné chvíle se svými nejbližšími, pak jsme tu právě pro Vás!

Poloha našeho penzionu mimo hlavní část obce zajišťuje dostatek soukromí a klidu pro Vaši svatbu i jiné rodinné akce. Jsme připraveni zajistit veškerý servis dle  přání k  maximální spokojenosti. Sál pro  40 - 42 osob a venkovní posezení s další kapacitou 30-40 míst, nabízí dostatek prostoru pro  Vaše rodinné oslavy či chvíle strávené s přáteli. Pro  nejmenší je připraven báječný dětský koutek plný zábavných her.

Aktuální fotogalerii realizací naleznete na facebooku zde.

Svatba ve Křtinách

Bude nám potěšením prožít s vámi Váš Velký Den!

Nabízíme  útulný prostor s kapacitou 40-42 osob. Díky párty stanu a plynovým ohřívačům jsme schopni v měcících duben-říjen pojmout až 75 osob, při možnosti uspořádat svatební oslavu venku. Na míru zajistíme  catering s obsluhou, pečení selat, kýt aj.

Samozřejmostí je komplexní svatební servis, který se postará o výzdobu dle přání, zajistíme  lampiony, knihy hostů,  dárky pro svatební hosty, jmenovky a ostatní drobnosti, bez kterých se svatba  snů neobejde.

Půvab svatební oslavy u nás tkví v tom, že klienty nikdy nenutíme konzumovat námi dodané jídlo a nápoje. Pronajmete si od nás pouze prostory s vybavením, obsluhou a kávou a vše ostatní záleží jen na vás, zda starosti s občerstvením necháte na našich bedrech, nebo si zajistíte z vlastních sil a zdrojů. Inspiraci naleznete v naší fotogalerii.

Kapacita ubytování je 12 lůžek, přičemž nemáme problém ani s možností stanovat v prostoru penzionu.

Nabídku vám připravíme na přání.

Křtiny ve Křtinách a jiné oslavy

Chrám Jména Panny Marie ve Křtinách je oblíbeným místem pro křest Vašich ratolestí.

Dle Vašich představ připravíme catering - servírované či bufetové menu a další občerstvení.

 

Co vás ještě  může zajímat…

 

Ceníky                                    Pokoje                                     Fotogalerie

 

CZ EN
tel.: 776 592 239