Vítejte v penzionu s duší...

Penzion Starý pivovar  jsme  s láskou vybudovali k naplnění Vašich rodinných i skupinových dovolených, svateb, oslav a firemních akcí. Nabízíme vám svůj úsměv, vstřícnost a individuální přístup ke každému z hostů.

 

Pokud hledáte místo, kde probouzí zpěv ptáků a vůně lesa, ranní kávu si  toužíte vypít ve stínu stromů za poslechu koňského řehtání a energii chcete načerpat  z nádherné okolní přírody Moravského krasu,  pak jste na našich stránkách zcela správně!

 

Náš penzion najdete na kraji chráněné krajinné oblasti Moravský kras v obci Křtiny, jenž se mimo jiné pyšní  známým poutním místem - chrámem Jména Panny Marie, architekta Jana Blažeje Santiniho, nazývaného též Perla Moravy.

Penzion apartmánového typu  je určen milovníkům aktivní i pasivní dovolené všech věkových kategorií.  Každý  pokoj má vlastní, plně vybavenou kuchyňku, sociální zařízení, TV s DVD a wi-fi.

V létě je penzion vhodným výchozím místem pro nadšené turisty a cyklisty, kteří chtějí poznat romantiku jižní části Moravského krasu a jeho okolí. Pozice na kraji vesnice zajišťuje nerušenou relaxaci a na své si u nás přijdou i houbaři a rybáři. 

V zimním období  se lze potulovat krajinou pěšky i na běžkách. Celý penzion je nekuřácký  s parkováním ve  dvoře penzionu.

Autobusová zastávka  "Křtiny - pivovar" IDS spojů z Brna, Vyškova a Blanska je přímo u penzionu.

 

O nás

 

Co vás ještě může zajímat…

 

Stravování                   Ceníky                  Fotogalerie

CZ EN
tel.: 776 592 239